Цікаві деталі світу кіно і серіалів. Фото знаменитостей, кіноафіша. Новинки кіно 2011 року.

Серіал «Універ»


Найкращий час у більшості людей асоціюється з навчанням у ВУЗах. Ці безтурботні дні проведені з друзями. Ніяких повчань батьків, ніяких зобов’язань і проблем. А як же пари, іспити, контрольні? Для студентів це ніколи не було проблемою! Саме ці безтурботні роки ми згадуємо коли переглядаємо серіал «Універ».

Серіал простий до неможливості. На екрані кілька студентів, які проживають в університетському гуртожитку. Ніяких вам детективних заворотів, ні до чого запрошувати на епізодичні ролі зірок вітчизняного шоу-бізнесу, не потрібно ламати голову, псувати нерви і підривати мозок сценаристам.  Сенс всіх подій зводиться до того, щоб посміятися.

Тут є абсолютно геніальний персонаж на ім’я Кузя, хоча «Кузя» це не його справжнє ім’я. Кузю, насправді звуть Едуард, але про це мало хто здогадується.

Якщо є в гуртожитку честь і совість, то це саме Кузя. Так, у нього рівень інтелекту дорівнює 60 і його не відраховують з університету тільки за його спортивні успіхи в галузі єдиноборств. Він не розуміє як опинився на філологічному факультеті і не особливо розуміє, з чого раптом у процесі навчання треба читати книги. Зате він ніколи не відмовить другу допомоги, має неабиякі здібності у сфері бізнесу і здатний на справжні романтичні вчинки.

Об’єкт закоханості Кузі – Алочка. Типова блондинка з патологічною прихильністю до гарного одягу, дорогої косметики і багатих чоловіків. Власне, на психологічний факультет вона сама саме для того, щоб мати в своєму арсеналі всі переваги (фізичні дані, дякувати мамі з татом, вже є) для завоювання мільйонерів і мільярдерів. Однак при всьому цьому дівчина здатна помітити й оцінити справжні почуття Кузі.

Саша, син російського олігарха, який все життя намагається довести всім навколо і самому собі, що він здатний на щось більше, ніж бути просто сином олігарха. На це спрямовані всі його дії: відмова від навчання в елітному англійському коледжі і втеча у вітчизняний універ, життя в простому гуртожитку, неприйняття батькових грошей і робота вантажником, офіціантом і ким тільки може підробляти студент. Юнак дуже скромний , особливо у відносинах з дівчатами, що не заважає йому запалився почуттями до студентки 5 курсу Тані.

Таня, як справжній майбутній юрист, має стійкі моральні принципи та активу життєву позицію, що виражається в участі в численних громадських і благодійних проектах і організаціях. Таня вважає себе некрасиво і намагається компенсувати це успіхами у навчанні, що їй частково вдається. У Тані досить заплутане особисте життя, в якому вона буквально розривається між Сашею і своєю шкільною любов’ю, Владом.

Ось такі вони, студенти XXI століття. І, зізнатися, спостерігати за ними дуже цікаво.


Метки: , , , , ,
загрузка...

Залишити коментар

.